Darmowe konsultacje dietetyczne w Lublinie w ramach akcji „Bez krytyki zmieniamy nawyki” - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Lublin
Umów się na wizytę

Darmowe konsultacje dietetyczne w Lublinie w ramach akcji „Bez krytyki zmieniamy nawyki”

Po raz kolejny mieszkańcy Lublina i okolic będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji dietetycznych w gabinecie Projekt Zdrowie. To nie jedyna z niespodzianek, którą przygotowali organizatorzy akcji społeczno- edukacyjnej „Bez krytyki zmieniamy nawyki”. Kampania organizowana przez Polskie Centra Dietetyczne potrwa od 13 września do końca listopada. 

„Bez krytyki zmieniamy nawyki” to ogólnopolska akcja edukacyjno – społeczna, której celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej prawidłowych nawyków żywieniowych oraz pomoc osobom z nadwagą i otyłością w dążeniu do lepszego samopoczucia oraz poprawy zdrowia.

W ramach akcji gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Lublinie oferuje możliwość odbycia darmowych konsultacji dietetycznych. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić́ nawyki żywieniowe.

Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy zadzwonić́ pod numer telefonu 512 575 156 lub pozostawi ć swoje dane kontaktowe za  pomocą  formularza  na stronie www.lublin.projektzdrowie.info.

Więcej informacji o akcji można znaleźć́ pod adresem www.zmieniamynawyki.com

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy