Znajdź motywację, by schudnąć w wakacje! - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Lublin
Umów się na wizytę

Znajdź motywację, by schudnąć w wakacje!

Często cel mamy jeden: schudnąć do lata. Raz nam się to udaje, innym razem nie i później przychodzą wakacje, a wraz z nimi wracają utracone kilogramy. Bo wyjeżdżamy na urlop i ciężko odmówić nam sobie czegoś z oferty all inclusive, bo znajomi zapraszają nas na grilla, bo lody, gofry i zapiekanki kuszą nas na każdym kroku. Jedno odstępstwo goni drugie i w efekcie odchudzanie musimy zaczynać od początku – często nawet nie od zera, bo tych kilogramów mamy po prostu więcej.

Rozpoczynając proces racjonalnego odchudzania, jesteś w stanie schudnąć 0,5-1 kg na tydzień. I ten proces nie ma nic wspólnego z chwytliwymi nagłówkami z sieci. Zaczniemy od tego, że zdiagnozujemy problem i wspólnie ustalimy cele.  Na pierwszej wizycie wykonana  zostanie analiza składu ciała i przygotowane dla Ciebie indywidualne zalecenia i plan żywieniowy. Będzie on dostosowany do Twoich potrzeb, preferencji i… pory roku, tak aby dieta bazowała na sezonowych produktach i tym samym nie była droga. Co więcej, w trakcie wakacji, pierwsza konsultacja z dietetykiem jest bezpłatna. Nic więc nie tracisz, a możesz zyskać to, że próbę odchudzania podejmiesz po raz ostatni. Tym razem skutecznie.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numerem telefonu: 515 575 156 lub skontaktujesz się  za pomocą formularza kontaktowego na stronie.

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy